2023-2024 Fall Term
Team Name Advisor E-mail
1 İTÜ Albatros Prof. Dr. Halit Süleyman Türkmen halit@itu.edu.tr
2 İTÜ Aphelion Takımı Doç Dr. Ali Fuat Ergenç ergenca@itu.edu.tr
3 İTÜ APİG TECH Dr. Öğr. Üyesi Kamil Karaçuha karacuha17@itu.edu.tr
4 İTÜ Apis Ar-Ge Prof. Dr. Alim Rüstem Aslan aslanr@itu.edu.tr
5 İTÜ Ascent Roket Takımı Prof. Dr. Erkan Ayder aydere@itu.edu.tr
6 İTÜ ATA Dr. Öğr. Üyesi Hayri Acar acarh@itu.edu.tr
7 İTÜ Atmosferik Sondaj ve Gözlem Takımı (High Altitude Balloon Team) Prof. Dr. Sevinç Asilhan sirdas@itu.edu.tr
8 İTÜ Autobee Öğr. Gör. Cihad Delen cdelen@itu.edu.tr
9 İTÜ AUV Takımı Dr. Öğr. Üyesi Bilge TUTAK tutak@itu.edu.tr
10 İTÜ BEECOPTER Doç. Dr. Özge Özdemir ozdemirozg@itu.edu.tr
11 İTÜ BEE LAB Doç. Dr. Erdem Yavuz yavuzerd@itu.edu.tr
12 İTÜ BIOBEE Doç. Dr. Ferkan Yılmaz ferkan.yimaz@itu.edu.tr
13 İTÜ BORTEK Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Özer ozermust@itu.edu.tr
14 İTÜ Cancer Through Flow - CaToFlow Prof. Dr. Hatice Camgöz Akdağ (İşletme Müh.) / Dr. Abdulhalim Kılıç (Moleküler Biyoloji ve Genetik) camgozakdag@itu.edu.tr / kilicabd@itu.edu.tr
15 İTÜ Cezeri Takımı Prof. Dr. Mustafa Kumral kumral@itu.edu.tr
16 İTÜ Communication Satellites Takımı Prof. Dr. Mustafa Doğan mustafadogan@itu.edu.tr
17 İTÜ DEVBEES Prof. Dr. Mehmet Keskinöz keskinoz@itu.edu.tr
18 İTÜ Eklemeli İmalat Takımı Prof Dr. Mustafa Lutfi Öveçoğlu ovecoglu@itu.edu.tr
19 İTÜ Etügen Baja Takımı Doç. Dr. Osman Taha Şen senos@itu.edu.tr
20 İTÜ Elektrikli Araç Takımı Doç. Dr. Derya Ahmet Kocabaş kocabasde@itu.edu.tr
21 İTÜ Fabbees Prof. Dr. Leman Figen Gul fgul@itu.edu.tr
22 İTÜ Facilis Otomobil Takımı Doç. Dr. Osman Akın Kutlar kutlar@itu.edu.tr
23 İTÜ GALEN (İGEM) Dr. Öğr. Üyesi Abdulhalim Kılıç kilicabd@itu.edu.tr
24 İTÜ GAMMA Doç. Dr. Mehmet Nuri Akıncı akincime@itu.edu.tr
25 İTÜ Gökbörü Havacılık ve Uzay Takımı Dr. Öğr. Üyesi Hayri Acar acarh@itu.edu.tr
26 İTÜ Green Ship Takımı Prof. Dr. Ömer Kemal Kınacı kinacio@itu.edu.tr
27 İTÜ HyperBee Takımı Prof. Dr. İlhan Kocaarslan kocaarslani@itue.edu.tr
28 İTÜ Iron Bees Takımı Araş. Gör. Enes Tunca tuncaenes@gmail.com
29 İTÜ Kasva Elektrikli Araç Takımı Prof. Dr. İlhan Kocaarslan kocaarslani@itu.edu.tr
30 İTÜ Lagari Thrust Doç. Dr. Sertaç Çadırcı cadircis@itu.edu.tr
31 İTÜ LİVA (ÇAKIRDOĞAN) Doç. Dr. Baha Zafer zaferba@itu.edu.tr
32 İTÜ MARGE Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Mustafa Kahraman kahramanmm@itu.edu.tr
33 İTÜ n-LOTUSat Prof. Dr. A. Rüstem Aslan aslanr@itu.edu.tr
34 İTÜ NOX Aviation Dr. Öğr. Üyesi Barış Başpınar baspinarb@itu.edu.tr
35 İTÜ Otonom Tekne ( ASTeam) Doç. Dr. Derya Ahmet Kocabaş kocabasde@itu.edu.tr
36 İTÜ Pars Roket Takımı Prof. Dr. Alim Rüstem Arslan aslanr@itu.edu.tr
37 İTÜ PYXİS Dr. Öğr. Üyesi İsmail Bayezit bayezit@itu.edu.tr
38 İTÜ Racing Doç. Dr. Osman Akın Kutlar kutlar@itu.edu.tr
39 İTÜ RAKE Doç. Dr. Tufan Kumbasar kumbasart@itu.edu.tr
40 İTÜ Rota Prof Dr Selçuk Paker spaker@itu.edu.tr
41 İTÜ ROV Takımı Dr. Öğr. Üyesi Bilge Tutak tutak@itu.edu.tr
42 İTÜ Rover Takımı Doç. Dr. Murat Yılmaz myilmaz@itu.edu.tr
43 İTÜ Simurg Dr. Öğr. Üyesi Ismail Bayezit bayezit@itu.edu.tr
44 İTÜ SİRİUS Prof. Dr. Metin Orhan Kaya kayam@itu.edu.tr
45 İTÜ Sismik Takımı Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Değer tunaz@itu.edu.tr
46 İTÜ SKY İHA Doç. Dr. Seher Eken durmazseh@itu.edu.tr
47 İTÜ Sungur Roket Takımı Prof. Dr. Ahmed Ziyaettin Şahin sahinaz@itu.edu.tr
48 İTÜ TAM Doç. Dr. Emrecan Söylemez esoylemez@itu.edu.tr
49 İTÜ TAYF Prof. Dr. Ali Deniz denizali@itu.edu.tr
50 İTÜ TVC Rocket Dr. Öğr. Üyesi Ramazan Yeniçeri yenicerir@itu.edu.tr
51 İTÜ Uzaytek Roket Teknolojileri Prof. Dr. Cevat Erdem İmrak imrak@itu.edu.tr
52 İTÜ Vefa İnsansız Sistemler Takımı Prof. Dr. Ali Deniz denizali@itu.edu.tr
53 İTÜ YOLCU Takımı Dr. Öğr. Üyesi Alptekin Yıldız alyildiz@itu.edu.tr
54 İTÜ ZES Güneş Arabası Ekibi Dr. Öğr. Üyesi Alper Tolga Çalık alper.calik@itugae.com
55 İTÜNOM İHA Takımı Doç. Dr. Emre Koyuncu koyuncuem@itu.edu.tr
56 İTÜTOPIA Doç. Dr. Tuncay Özcan tozcan@itu.edu.tr